Main Page

From VPR

(Difference between revisions)
Jump to: navigation, search
(Archive)
Current revision (12:36, 8 May 2012) (edit) (undo)
(Website cs.vu.nl)
 
(24 intermediate revisions not shown.)
Line 13: Line 13:
== List of staffmembers who should register for a VPR activity ==
== List of staffmembers who should register for a VPR activity ==
-
|
+
 
-
{| class="wikitable" width="35%" style="border:1px solid black;"
+
 
-
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''NAAM'''
+
{| class="wikitable" width="80%" style="border:1px solid black;"
-
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''GROEP'''
+
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Voornaam'''
 +
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Achternaam'''
 +
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Groep'''
 +
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Email'''
 +
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Activiteit'''
 +
 
|-
|-
-
| Sanne Abeln || Bio
+
| Sanne || Abeln || Bio || s.abeln@vu.nl || BVD IDS, Bioinformatica presentatie HBO voorlichtingsdag NBIC ||
|
|
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Anton Feenstra || Bio
+
| Anton || Feenstra || Bio || k.a.feenstra@vu.nl || Doet al erg veel voor Bioinformatica
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Jaap Heringa || Bio
+
| Jaap || Heringa || Bio || j.heringa@vu.nl ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Hans Akkermans || BWM
+
| Hans || Akkermans || BWM || j.m.akkermans@vu.nl ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Lora Aroyo || BWM
+
| Lora || Aroyo || BWM || l.m.aroyo@vu.nl ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| J. Burg || BWM
+
| Hans || Burg || BWM || j.f.m.burg@vu.nl || Wil geen commitment afgeven, werkt maar een paar maanden per jaar||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Pieter de Leenheer || BWM
+
| Pieter || de Leenheer || BWM || pieter.de.leenheer@vu.nl || Wil graag op een BVD werken ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Anton Eliens || BWM
+
| Anton || Eliens || BWM || a.p.w.eliens@vu.nl ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Jaap Gordijn || BWM
+
| Jaap || Gordijn || BWM ||j.gordijn@vu.nl ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Willem van Hage || BWM
+
| Willem || van Hage || BWM || w.r.van.hage@vu.nl || ITS lab piraterij, doet graag weer 'dagje studeren'||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Guus Schreiber || BWM
+
| Guus || Schreiber || BWM || guus.schreiber@vu.nl || Was op BVD in November ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Henri Bal || CS
+
| Henri || Bal || CS || h.e.bal@vu.nl || Dagje studeren, was 5 november ook op de BVD ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Herbert Bos || CS
+
| Herbert || Bos || CS || h.j.bos@vu.nl || Vakwerkgroep, presentaties INF op BVD ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Thilo Kielmann || CS
+
| Thilo || Kielmann || CS || t.kielmann@vu.nl || Masterdag
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Guillaume Pierre || CS
+
| Guillaume || Pierre || CS || guillaume.pierre@vu.nl || Dagje studeren vorig jaar gedaan, wil dat dit jaar weer doen ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Maarten van Steen || CS
+
| Maarten || van Steen || CS || m.r.van.steen@vu.nl ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Andy Tanenbaum || CS
+
| Andy || Tanenbaum || CS || a.s.tanenbaum@vu.nl || VU Video on Minix3||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Spyros Voulgaris || CS
+
| Spyros || Voulgaris || CS || spyros.voulgaris@vu.nl || Android tutorial ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Matty Huntjens|| IMSE
+
| Matty || Huntjens|| IMSE || m.p.h.huntjens@vu.nl || Wil graag op een BVD werken ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Wiebren de Jonge|| IMSE
+
| Wiebren || de Jonge|| IMSE || w.de.jonge@vu.nl || ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Patricia Lago || IMSE
+
| Patricia || Lago || IMSE || p.lago@vu.nl ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Tibor Bosse || LI
+
| Tibor || Bosse || LI || t.bosse@vu.nl || BVD, eerste hulp bij uitloting vorig jaar gedaan, dit jaar weer?||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Guszti Eiben|| LI
+
| Guszti || Eiben|| LI || a.e.eiben@vu.nl || VU Video on Evolutionary Computing , Middelbare schoolcontacten ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Paul Groth || LI
+
| Paul || Groth || LI || p.t.groth@vu.nl || Helpt graag mee, wel Engelstalige dingen. ITSlab interessant?||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Evert Haasdijk|| LI
+
| Evert || Haasdijk|| LI || e.haasdijk@vu.nl ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Frank van Harmelen || LI
+
| Frank || van Harmelen || LI || f.a.h.van.harmelen@vu.nl ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Mark Hoogendoorn|| LI
+
| Mark || Hoogendoorn|| LI || m.hoogendoorn@vu.nl ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Michel Klein|| LI
+
| Michel || Klein|| LI || michel.klein@vu.nl || Schoolvoorlichting LI, Masterclass. Zet zich graag nog verder in ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Stefan Schlobach || LI
+
| Stefan || Schlobach || LI || k.s.schlobach@vu.nl || Wil wel een praatje houden op voorlichtingsdagen
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Vera Stebletsova|| LI
+
| Vera || Stebletsova|| LI || v.n.stebletsova@vu.nl ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Jan Treur || LI
+
| Jan || Treur || LI || j.treur@vu.nl ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Wan Fokkink|| TI
+
| Wan || Fokkink|| TI || w.j.fokkink@vu.nl || Schoolvoorlichting in Diemen gegeven ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| Femke Raamsdonk|| LI
+
| Femke || van Raamsdonk|| LI || f.van.raamsdonk@vu.nl ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| Roel de Vrijer|| TI
+
| Roel || de Vrijer|| TI || r.c.de.vrijer@vu.nl ||
|}
|}
Line 106: Line 111:
* PR activities of 2011 : [[Events 2011]]
* PR activities of 2011 : [[Events 2011]]
* 2010's events: [[Events 2010]]
* 2010's events: [[Events 2010]]
-
* verslagen van de vakwerkgroep
+
* [[verslagen]] van de vakwerkgroep
== Website cs.vu.nl ==
== Website cs.vu.nl ==
 +
 +
The [[Mirror page]] of the CS (Informatica) Bachelor page is used for acceptance of new (english) text.
* list of website cs.vu.nl writers:
* list of website cs.vu.nl writers:
-
|
+
 
 +
 
{| class="wikitable" width="60%" style="border:1px solid black;"
{| class="wikitable" width="60%" style="border:1px solid black;"
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''WIE'''
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''WIE'''
Line 144: Line 152:
* We are working on this project : [[social media]]
* We are working on this project : [[social media]]
* To do list vakwerkgroep:
* To do list vakwerkgroep:
-
|
+
 
 +
 
{| class="wikitable" width="90%" style="border:1px solid black;"
{| class="wikitable" width="90%" style="border:1px solid black;"
-
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''NR'''
 
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''WAT'''
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''WAT'''
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''WIE'''
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''WIE'''
Line 152: Line 160:
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''OPMERKINGEN'''
! align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''OPMERKINGEN'''
|- style="border:1px solid #000000;"
|- style="border:1px solid #000000;"
-
| 1
+
|
-
| Overzicht stafleden op de wiki
+
-
| Caroline
+
-
| gedaan
+
-
|
+
-
|- style="background:lightgrey; color:black"
+
-
| 2 || Femke en Dimitri vragen its-lab || Caroline || gedaan || F en D hebben geen idee wat het inhoudt
+
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| 3 || Wie houdt website cs.vu.nl allemaal bij || Caroline || gedaan || Lijst op wiki gezet
+
| Verduidelijking vragen wiki info van Patricia || Mark || || Mark stuurt Caroline mail ter verduidelijking; zij neemt contact met Patricia op ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| 4 || Mail mastercoordinatoren HBO-ICT Job event Rotterdam || Herbert || ||
+
| Platform creëren contacten docenten || Erik || || loopt
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| 5 || Docent LI op bachelordag 5 nov || Mark zoekt iemand
+
| 3 maal 3 filmpjes maken || Erik || || loopt
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| 6 || Verduidelijking vragen wiki info van Patricia || Mark || ||
+
| Vakwerkgroep bekend maken in Doc teams|| Erik en Herbert || || loopt
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| 7 || Usb-sticks bestellen bij helpdesk en sciencelab computercrimi. Erop laten zetten || Herbert
+
| Medewerkers aansporen zich in te zetten voor VPR activiteiten|| Erik ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| 8 || Evaluatie bachelordag vorig jaar nakijken || Renske || ||
+
| Certificaat voor Terry van Walen || Ronald en Caroline|| || certificaat ligt ter tekening bij Guido ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| 9 || Filmpje laten maken objectherkenningsdemo Niels || Caroline || 25 okt || Gaat niet door, al bestaande video staat op de wiki
+
| || ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| 10 || Filmpjes en slides verzamelen op wiki || Hele vakwerkgroep || ||
+
| || || || ||
|- style="border:1px solid black;"
|- style="border:1px solid black;"
-
| 11 || Groot scherm bachelordag || Herbert, Mark en Marieke || 5 nov
+
| || || || ||
|- style="background:lightgrey; color:black"
|- style="background:lightgrey; color:black"
-
| 12 || Thilo vragen 15 nov voorlichtingsavond INF Diemen || Herbert || ||
+
| || || || ||
-
|- style="border:1px solid black;"
+
-
| 13 || Woensdag 16 nov IMM voorlichting in Diemen, Willem van Hage vragen? || Wie?
+
-
|- style="background:lightgrey; color:black"
+
-
| 14 || Adverteren android tutorial 25 nov || Ronald || ||
+
-
|- style="border:1px solid black;"
+
-
| 15 || Info 30 jaar informatica naar Jos Commandeur || Caroline || || info en evt foto opgevraagd bij Hans van Vliet en Elly
+
-
|- style="background:lightgrey; color:black"
+
-
| 16 || Masterclasses onder aandacht docenten brengen tijdens nascholingscursus 27 okt || Ronald || ||
+
|}
|}
-
|
 

Current revision

Listed here are all VPR activities we do.

Contents

Schedule VPR activities

We maintain a list of who does what.

  • Each activity has a minimum number of participants.
  • All staff members should register for at least one VPR activity.
  • Add your name to the activity you want to help with.
  • If you do not add yourself, we will add you.


Activities for Academic year 2011/2012 (Sep'11 - June'12) :

List of staffmembers who should register for a VPR activity

Voornaam Achternaam Groep Email Activiteit
Sanne Abeln Bio s.abeln@vu.nl BVD IDS, Bioinformatica presentatie HBO voorlichtingsdag NBIC
Anton Feenstra Bio k.a.feenstra@vu.nl Doet al erg veel voor Bioinformatica
Jaap Heringa Bio j.heringa@vu.nl
Hans Akkermans BWM j.m.akkermans@vu.nl
Lora Aroyo BWM l.m.aroyo@vu.nl
Hans Burg BWM j.f.m.burg@vu.nl Wil geen commitment afgeven, werkt maar een paar maanden per jaar
Pieter de Leenheer BWM pieter.de.leenheer@vu.nl Wil graag op een BVD werken
Anton Eliens BWM a.p.w.eliens@vu.nl
Jaap Gordijn BWM j.gordijn@vu.nl
Willem van Hage BWM w.r.van.hage@vu.nl ITS lab piraterij, doet graag weer 'dagje studeren'
Guus Schreiber BWM guus.schreiber@vu.nl Was op BVD in November
Henri Bal CS h.e.bal@vu.nl Dagje studeren, was 5 november ook op de BVD
Herbert Bos CS h.j.bos@vu.nl Vakwerkgroep, presentaties INF op BVD
Thilo Kielmann CS t.kielmann@vu.nl Masterdag
Guillaume Pierre CS guillaume.pierre@vu.nl Dagje studeren vorig jaar gedaan, wil dat dit jaar weer doen
Maarten van Steen CS m.r.van.steen@vu.nl
Andy Tanenbaum CS a.s.tanenbaum@vu.nl VU Video on Minix3
Spyros Voulgaris CS spyros.voulgaris@vu.nl Android tutorial
Matty Huntjens IMSE m.p.h.huntjens@vu.nl Wil graag op een BVD werken
Wiebren de Jonge IMSE w.de.jonge@vu.nl
Patricia Lago IMSE p.lago@vu.nl
Tibor Bosse LI t.bosse@vu.nl BVD, eerste hulp bij uitloting vorig jaar gedaan, dit jaar weer?
Guszti Eiben LI a.e.eiben@vu.nl VU Video on Evolutionary Computing , Middelbare schoolcontacten
Paul Groth LI p.t.groth@vu.nl Helpt graag mee, wel Engelstalige dingen. ITSlab interessant?
Evert Haasdijk LI e.haasdijk@vu.nl
Frank van Harmelen LI f.a.h.van.harmelen@vu.nl
Mark Hoogendoorn LI m.hoogendoorn@vu.nl
Michel Klein LI michel.klein@vu.nl Schoolvoorlichting LI, Masterclass. Zet zich graag nog verder in
Stefan Schlobach LI k.s.schlobach@vu.nl Wil wel een praatje houden op voorlichtingsdagen
Vera Stebletsova LI v.n.stebletsova@vu.nl
Jan Treur LI j.treur@vu.nl
Wan Fokkink TI w.j.fokkink@vu.nl Schoolvoorlichting in Diemen gegeven
Femke van Raamsdonk LI f.van.raamsdonk@vu.nl
Roel de Vrijer TI r.c.de.vrijer@vu.nl

FAQ

Lists of questions on VPR events: FAQ

Presentations

On the Presentations page we keep an archive of presentations.


Videos

Links to relevant Videos which can be used for VPR.


Archive

Website cs.vu.nl

The Mirror page of the CS (Informatica) Bachelor page is used for acceptance of new (english) text.

  • list of website cs.vu.nl writers:


WIE WELK DEEL SITE email adres GROEP
Caroline Waij news and agenda; about the department; research (smoelenboek) cpwaij@few.vu.nl Algemeen Informatica
Klaas de Graaf research IMSE ka.de.graaf@vu.nl IMSE
Natalie van der Wal research AI c.n.vander.wal@vu.nl AI
Viktor de Boer research BWM v.de.boer@vu.nl BWM
Ceriel Jacobs research HPDC c.j.h.jacobs@vu.nl CS
Kees Verstoep intertain c.verstoep@vu.nl CS
Guillaume Pierre research CS g.pierre@vu.nl CS
Stefan Vijzelaar research TI s.j.j.vijzelaar@vu.nl TI

Todo


WAT WIE WANNEER OPMERKINGEN
Verduidelijking vragen wiki info van Patricia Mark Mark stuurt Caroline mail ter verduidelijking; zij neemt contact met Patricia op
Platform creëren contacten docenten Erik loopt
3 maal 3 filmpjes maken Erik loopt
Vakwerkgroep bekend maken in Doc teams Erik en Herbert loopt
Medewerkers aansporen zich in te zetten voor VPR activiteiten Erik
Certificaat voor Terry van Walen Ronald en Caroline certificaat ligt ter tekening bij Guido
Personal tools